Využíváme soubory cookies pro základní funkčnost webu a měření návštěvnosti webových stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Rotagral s.r.o.
Císařov 109
751 03 Císařov
tel: +420 737 288 237
rotagral@rotagral.cz
www.rotagral.cz
www.naelektriku.cz

Úvod » Magnetická reklama na auto

Magnetická reklama na auto

Návod k používání magnetické fólie.

Před instalací na čerstvě navoskovaný povrch je nutné počkat minimálně 48 hodin. Před instalací magnetické fólie na nová nebo čerstvě nalakovaná vozidla je nutné vyčkat cca 90 dnů, aby byl lak dokonale vytvrzený. Před instalací fólie otřete povrch vozidla suchým čistým hadrem a zajistěte, aby na něm nebyly žádné nečistoty nebo prach.

Instalace

Magnetickou fólii je nejlepší instalovat při pokojové teplotě, respektive teplotě kolem 20 °C. Položte jeden roh fólie pečlivě na povrch vozidla. Nechte zbytek fólie volně dosednout na povrch vozidla. Dbejte na to, aby pod fólií nevznikly vzduchové bubliny. Pokud se Vám instalace nepovede na poprvé, fólii opět sejměte a začněte znovu od začátku. Nesnažte se vyrovnávat magnetickou fólii taháním nebo trháním za některé její části. Mohlo by tím dojít k jejímu poškození nebo protažení.

Snímání

Magnetickou fólii Igepa MasterMag pravidelně snímejte, čímž zabráníte hromadění nečistot a vlhkosti pod ní. U vozidel je doporučeno snímat fólii každý den, aby bylo možné zajistit, že bude povrch vozidla i fólie čistý. Nečistoty mezi magnetickou fólií a povrchem vozidla mohou mít za následek poškození laku.

Použití

Magnetická fólie nesmí být používána při teplotě pod -15 °C nebo nad 70 °C, protože mimo toto teplotní pásmo materiál ztrácí své magnetické schopnosti a nebude už na povrchu držet.

Čištění

Magnetickou fólii a její podklad je možné čistit pomocí šetrných čisticích prostředků, používejte měkké hadry a vyčištěné plochy nechte poté uschnout. Takto je možné prodloužit životnost výrobku a chránit povrch Vašeho vozidla.

Skladování

Skladujte magnetickou fólii Igepa MasterMag na čistém a suchém místě. Pokud potřebujete fólii srolovat, srolujte ji potištěnou, respektive nemagnetickou stranou, ven. Skladujte fólii nastojato, aby se zabránilo jejímu otlačení. Pokud musíte uložit fólii naležato, uložte ji na čistý, hladký a rovný podklad. Pokud je potřeba uložit více fólií na sebe, ukládejte vždy nemagnetickou stranu na magnetickou, v opačném případě by mohlo dojít ke vzniku skladů vlivem vzájemného odpuzování pólů magnetu.

Pozor

Nepoužívejte na přelakované povrchy, nekovové tmely, dřevěné nebo vinylové povrchy. Výslovně upozorňujeme na to, že magnetické fólie mohou u některých laků (například metalických) způsobovat zabarvení! Je proto doporučeno provádět pravidelné kontroly. Při použití magnetických fólií na přelakované plochy (druhý lak) může docházet k mírným změnám barevného odstínu, proto toto použití nedoporučujeme.

Poznámka

Nedodržování pokynů pro údržbu a čištění může mít za následek poškození povrchu vozidla a/nebo magnetické fólie jako takové. Neručíme za škody, které vzniknou nesprávným použitím nebo nedodržováním pokynů pro údržbu a čištění.

Tento návod si můžete stáhnout ve formátu pdf v sekci "Ke stažení" u jednotlivých položek e-shopu.

Níže uvedené rozměry jsou namátkou vybrané. Rádi Vám vyrobíme reklamu dle Vašich rozměrových požadavků - max. šířka 100 cm, délka do 250 cm.

K o n t a k t y  (telefon, email, kontaktní formulář) z d e

Řadit podle 
Výrobce  

Cena před slevou 670 Kč

naše cena 440 KčCena před slevou 730 Kč

naše cena 525 KčCena před slevou 750 Kč

naše cena 565 KčCena před slevou 1 060 Kč

naše cena 816 KčCena před slevou 1 020 Kč

naše cena 880 Kč